NIEUW
Epsom Badzout met Rozenknopjes in fles 250ml
Na een lange drukke dag een lekker warm bad. Het moment om het allemaal van je af te laten glijden en te ontspannen. Om het helemaal relax te maken kan je wat epsom badzout met rozenknopjes toevoegen aan het warme badwater.
Epsom badzout heeft een helende werking. Helpt stress te verminderen. En helpt het lichaam te ontgiften.
Naast dat rozenknoppen heerlijk ruiken. Hebben rozenknopjes een genezende werking. De knopjes zitten vol antioxidanten. Wat ervoor zorgt dat de huid jong en gezond blijven. Daarnaast heeft ook een helende werking bij kleine ontstekingen.
- Materiaal: glas, metaal
- Inhoud: 225 gram
- Afmetingen: hoogte 15,5cm, diameter 6cm
Categorie: de basis collectie, de grondstoffen collectie Tags: glazen pot 50ml, draagoliën, stain stick, roller 10ml, roller 30ml, pipetfles 30ml, glow serum pipetfles
Keep The Good Things Oiled #KTGTO